O firmie

O firmie

Firma KING-SPAW powstała w 1990 roku. Jej właścicielem jest Paweł Górczyński z siedzibą biura w Czerwonaku koło Poznania, natomiast baza warsztatowa w Kicinie koło Poznania.

Firma wykonuje głównie instalacje kwasoodporne dla przemysłu : spożywczego, kosmetycznego oraz oczyszczalni ścieków. Zajmujemy się wykonywaniem zbiorników ze stali kwasoodpornych izolowanych, które posiadają wężownice służące do podgrzewania oraz schładzania obrabianego produktu. Medium do podgrzewania może być para jak również woda. Każdy zbiornik wykonywany jest na specjalne zamówienie według potrzeb klienta. Zbiorniki wyposażane są w mieszadła wolnoobrotowe jak i mieszadła z regulacją obrotów za pomocą falowników. Jesteśmy wyspecjalizowani w syropiarniach, do których wykonujemy projekty techniczne wraz z roztwarzaniem cukru oraz jego podawaniem do dalszej produkcji. Wykonujemy filtry do oczyszczania syropów jak i wszelkich płynów, które musza być oczyszczone przed nalaniem do butelek. Instalacje przemysłowe wykonane w oczyszczalni ścieków to profesjonalnie wykonane rurociągi przy których każdy spaw został prześwietlony RTG. spawanie orbitalne do usługa, którą także się zajmujemy.

W firmach kosmetycznych wykonaliśmy całą instalację technologiczną wraz z przyjęciem spirytusu oraz jego kierowaniem do produkcji z gramową dokładnością na poszczególne zbiorniki mieszalnikowi. Wszystko sterowane komputerowo z pomieszczenia zarządzania surowcami. Wykonujemy również instalacje wentylacyjne, w których kanały są wykonywane z blachy ko.